BUTUNSiNAVLAR.COM
        Giriş     Üye OL
ANASAYFA
YGS-LYS
KPSS
ALES
YDS
DGS
TEOG
ALS
PMYO
Sizin Sorularınız
Lise Puanları
Üniversite Puanları
Kpss Puanları
Dgs Puanları
Ders Notları
Böl.Tanıtım
Sorusor
uluslararası finans bölümü nasıldır, uluslararası finans bölümü nedir, uluslararası finans bölümünü bitiren ne olur, uluslararası finans bölümünü bitiren nerelerde iş bulabilir, uluslararası finans bölümü bitiren kolay iş bulabilir mi, uluslararası finans bölümü nerelerde var, uluslararası finans bölümünü bitiren ne iş yapar , uluslararası finans bölümünün çalışma alanları nerelerdir, uluslararası finans bölümünde hangi dersler var, uluslararası finans bölümünde hangi dersler görülüyor, okutuluyor

Uluslararası finans bölümü

Programın Amacı

Finansal piyasaların entegrasyonu ve uluslar arası finans konularında, öğrencilerin yüksek nitelikli bir eğitimle destekleyerek , finansal teori ve uygulamaları kavramlarına yönelik eğitim ve araştırma yapmaktır.

Programda Okutulan Belli Başlı Dersler

Makro iktisat,muhasebe,mikro iktisat,yönetim ve organizasyonel analiz,uluslar arası muhasebe, uluslararası finansal bilişim sistemleri ve uluslar arası bankacılık gibi dersler okutulmaktadır.

Çalışma Alanları

Bankalar, sigorta şirketleri,aracı kurumlar,yatırım bankaları gibi finansal kurumlar ve çok uluslu şirketlerde çalışabilirler. Finansal analiz,muhasebe yönetimi,stratejik plânlama yöneticiliği,dealer ve banka yöneticiliği görevleri arasındadır. Büro ortamında; işletmeci, iktisatçı,hukukçu,uluslararası ilişkiler uzmanları ve sosyal bilimcilerle birlikte çalışırlar.

YORUMLAR

YORUM YAZ
Yorum yazabilmek için sağ üstten giriş yapmanız gerekir.
  Üye değilseniz,üye olmak için
 TIKLAYIN.
Lütfen sorularınızı yukarıdaki SORUSOR sekmesinden sorunuz
Buradan sorularınıza admin tarafından CEVAP VERİLMEYECEKTİR.
Max. 1000 karakter.
YGS-LYS Menüsü
Sizden Gelen Sorular (YGS-LYS)
Eğitim haberleri ()
Sinavlara hazirlik